Bu yazıda amacım sizlere ne uygun fiyata yeme-içme, gezme-tozma fırsatları sunan bir web sitesini tanıtmak ne de kara cuma ve siber pazartesinin üzerine indirimli bir ürün satmaya çalışmak. Bu yazının yegane amacı yeterince üzerine düşemediğim güncemi tekrardan ayağa kaldırmaya çalışmak.

Yazılarıma bir süredir ara verdim. Bir şekilde içerik üretememek bu güncenin en büyük düşmanı ve güncenin var olma felsefesine aykırı. Bu güncenin var oluş amacını tekrar ilan etmek istiyorum. Bu günce yazılım teknolojilerinin baş döndürücü bir şekilde geliştiği ve değiştiği günümüzde güncel içerik sunarak okuyucularına ve yazarına yazılım geliştirme sektöründe ayrıcalıklı olma fırsatı sunmak için yayınlanmaktadır. Eğer bu sektörde çeşitli fırsatlar varsa ki ben olduğuna inanıyorum bu fırsatların tamamını olmasa bile bazılarını yakalamamız için ön ayak olmak istemekteyim.

Umuyorum bu yazı, yazarın son zamanlarda maruz kaldığı erteleme hastalığını iyileştirecek ve kaliteli içeriğin üretilmesine katkı sağlayacaktır.

Bir sonraki yazıda Kotlin ile kaldığımız yerden devam edeceğiz. Görüşmek üzere.

Written with StackEdit.